Smluvní podmínky

Smluvní podmínky

Důležité informace o prodeji zájezdů a dalších službách

Ceny zájezdů, slevy, speciální bonusy

Pokud cestovní kancelář nabízí jakékoliv bonusy a výhody, při zakoupení zájezdu přes tyto stránky Vám tyto výhody zůstávají. A to například včetně bonusů za stálého zákazníka. Slevy, které se na daný zájezd vztahují, najdete uvedené vždy u konkrétních zájezdů.

Kromě těchto slev, které můžete získat i u jiných prodejců, máte při zakoupení zájezdu přes stránky Řecko v detailech ještě nárok na speciální bonus až do výše 1,5 – 3% . Tento bonus poskytuje provozovatel těchto stránek a nárok na ní vzniká jen při zakoupení zájezdu přes Řecko v detailech. 

Zastoupené cestovní kanceláře

Prodej zájezdů na tomto webu je zabezpečen Prodejcem specifikovaným níže. Prodejce má uzavřené smlouvy o zastupování a spolupráci téměř se všemi cestovními kancelářemi, které zájezdy do Řecka a dalších vybraných zemích organizují (dále jen CK). Mezi nejznámější  patří například Exim Tours, Čedok, FiroTour, Alexandria a desítky dalších cestovních kanceláří.

Všechny cestovní kanceláře, které zde zájezdy nabízejí, nás informovaly o tom, že mají sjednané pojištění proti úpadku.

Při zprostředkování prodeje zájezdů jsme povinni se řídit pravidly a pokyny jednotlivých cestovních kanceláří, veškerá organizace zájezdu (placení záloh, doplatky, zasílání cestovních pokynů, slevové programy …) je stejná, jako kdybyste zájezd kupovali přímo u pořádající CK.

Proč zakoupit zájezd přes tyto stránky Řecko v detailech?

Důvodů, proč zakoupit zájezd přes naše stránky, je více:

  • Zájezd Vás díky speciálnímu bonusu od těchto stránek vyjde nejvýhodněji. Protože Vám zůstává nárok na všechny slevy a akce od CK, tak po započtení naší slevy Vás zájezd vyjde dokonce levněji, než při zakoupení přímo u CK.
  • Výběr z mnoha zájezdů - vidíte všechny zájezdy od různých CK na jednom místě a můžete si tedy vybrat ten nejvhodnější. Ušetří Vám to čas, nejste vázání nabídkou jedné CK a máte k dispozici i cenové srovnání nabídek. 
  • Podpoříte tento web - pokud se Vám tento web líbí a pomohl Vám k dovolené zjistit vše, co jste potřebovali, pomožte nám ho dále rozvíjet a doplňovat další informace, fotografie, cestopisy...  
  • Poradíme Vám s výběrem - napište Vaše představy a my Vám najdeme místo a zájezd, který Vám bude vyhovovat nejvíce. Doporučované zájezdy vyhledáváme i z nabídek CK, které jiní prodejci nemají nebo které nemají internetové prodeje.
  • Zájezd vyberete a zakoupíte v klidu od svého počítače, nemusíte nikam chodit, nic shánět, nic zařizovat.

Nenašli jste zde požadovaný zájezd nebo Vaší oblíbenou CK?

Pokud jste zde konkrétní zájezd nenašli nebo nemůžete najít nabídku konkrétní CK a přesto byste chtěli využít námi poskytovaných výhod a speciální slevy od těchto stránek, je to možné také.

Napište nám, jaký zájezd od jaké CK jste si vybrali, a my Vám ho zajistíme. Pokud jste si někde vybrali zájezd, ale neznáte pořádající CK, také nevadí. Pošlete nám odkaz na stránku se zájezdem nebo popis zájezdu a my vše zjistíme a zajistíme.

Vše lze samozřejmě vyřídit i telefonicky. Zavolejte nám nebo nám zašlete Vaše číslo a my Vám zavoláme.

Jak je speciální bonus od stránek Řecko v detailech poskytován?

Odpovídající bonus Vám vyplatí tento portál převodem na účet v okamžiku realizace zájezdu. Výše bonusu může být až 5.000 a závisí na typu zájezdu a pořádající CK. Přesnou výši bonusu Vám vždy sdělíme dle konkrétního zájezdu.

Prodej zájezdů - identifikační údaje a obchodní podmínky

Prodejce

Prodej zájezdů je zajišťován společnostmi ZitekGroup s.r.o., IČO 48041181, Krystalová 561, 196 00, Praha 9, Spisová značka - C. 15708 vedená u rejstříkového soudu v Praze, nebo fyzickou osobou Petr Zítek, IČO 68384947, Krystalová 561, 196 00, Praha 9, dále jen Prodejce. Prodejce působí jako cestovní agentura a se všemi zastoupenými cestovními kancelářemi (dále jen CK) má uzavřené řádné smlouvy o zastupování a je oprávněn prodávat zájezdy jménem pořádajících CK. Prodejce prodává jen a pouze za ceny stanovené cestovní kanceláří nebo cestovní kanceláří schválené. Prodejce nesmí prodat zájezd dráž nebo levněji, než je stanoveno CK.

Postup prodeje a platnost nabídky na webových stránkách

Prodejce provádí autorizovaný prodej zájezdů cestovních kanceláří (dále jen CK), se kterými má řádnou smlouvu o prodeji zájezdů a obchodním zastoupení a je oprávněn vystupovat jejich jménem. 

Prodejce prodává na základě dat poskytnutých CK. Data se aktualizují několikrát denně, přesto však uvedení zájezdu v nabídce není zárukou dostupnosti. To, zda je zájezd dostupný, zjistí a potvrdí prodejce na základě obdržené rezervace. Prodejce si vyhrazuje právo na opravu nepřesností vzniklých importem či přepisem dat na webové stránky. Ceny zájezdů na webu se mohou lišit od aktuální ceny, přesnou a závaznou cenu zájezdu Prodejce vždy potvrdí až po prověření dostupnosti zájezdu a kontrole aktuální ceny u CK. Po obdržení nezávazné rezervace Prodejce ověří aktuální data o zájezdu, provede u CK nezávaznou rezervaci a ihned informuje klienta o dalším postupu. Neručíme a ani nemůžeme ručit za to, že nabídka zájezdů a jejich specifikace je opravdu platná. Data o zájezdech dodávají cestovní kanceláře a zveřejnění na tomto webu probíhá automaticky na základě těchto dat. Pokud CK dodá data neaktuální, například nevyškrtá prodané zájezdy nebo uvede špatně ceny, nemáme možnost, jak to zjistit. Za nabídku tedy v těchto případech ručí cestovní kancelář, ne provozovatel webu či prodejce.

Veškeré fotografie a popisy ubytovacích kapacit či stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.

Cestovní smlouva

V případě zákazníkova zájmu vyplní Prodejce cestovní smlouvu a zašle ji s dalšími informaceni (všeobecné smluvní podmínky pořádající CK, platební podmínky, doba platnosti předběžné rezervace a další důležité informace) emailem zákazníkovi. Komunikace mezi klientem, CK a prodejcem probíhá nešifrovaně, soubory nejsou zaheslovány. Zákazník je povinen zkontrolovat všechny údaje v cestovní smlouvě a podepsanou smlouvu zaslat dle dohody zpět (do doby platnosti předběžné rezervace musí Prodejce obdržet cestovní smlouvu elektronicky, do tří dnů je zákazník povinen odeslat podepsaný originál poštou). Cestovní smlouvy uzavřené elektronicky (www, email, fax) mají stejnou platnost, jako originál.

Klient podepsáním cestovní smlouvy stvrzuje správnost uvedených údajů, převzetí všech příloh tvořící nedílnou součást této smlouvy, vyjadřuje souhlas s obsahem této smlouvy  a s obchodními podmínkami Prodejce. 

Platby a platební podmínky

Platba za zájezdy probíhá dle podmínek jednotlivých CK. Konkrétní podmínky Prodejce sdělí zákazníkovi při zaslání cestovní smlouvy, případně jsou uvedeny přímo v této smlouvě. Prodejce neodpovídá za škody vzniklé nedodržením pokynů k platbám, stejně tak není Prodejce odpovědný za možné chyby CK.

Doklady k cestě - podklady

Veškeré doklady a pokyny k cestě (pokyny, vouchery, letenky a jiné důležité info) zasílá CK obvykle týden před odletem/odjezdem. Tato doba se může se lišit dle cílové země a termínu zájezdu. Prodejce nenese odpovědnost za opožděné zaslání těchto podkladů. V případě, že zákazník podklady neobdrží, prodejce se zavazuje být nápomocen při jejich získání.

Storno podmínky

Storno podmínky se řídí podmínkami příslušné CK, která zájezd pořádá. 

Reklamace

Prodejce je oprávněn přijímat reklamace a stížnosti, ale není oprávněn je řešit nebo se k nim vyjadřovat. Každou přijmutou stížnost či reklamaci Prodejce neprodleně postoupí pořádajcíí CK a bude o tom zákazníka informovat. Přesný postup reklamací je specifikován u jednotlivých CK ve všeobecných podmínkách, které je prodejce vždy povinen zaslat spolu s návrhem cestovní smlouvy.

Zpracování osobních údajů / GDPR

Prodejce prohlašuje, že se všemi osobními a kontaktními údaji, které od zákazníků v souvislosti s prodejem zájezdů získá, nakládá dle platných právních předpisů České republiky o ochraně osobních dat v souladu s požadavky Nařízení Evropského parlamentu a Rady EU č. 2016/679 o ochraně nařízení o ochraně osobních údajů, dále jen GDPR. Pokud tyto údaje prodejce předává třetí straně (např. CK, která služby zajišťuje), je to vždy pouze v rozsahu nezbytném k zabezpečení zajištění zákazníkem objednaných služeb, a tyto třetí strany nás ujistili, že všechny platné právní předpisy splňují také.​ 

Vaše osobní údaje mohou být shromažďovány a dále zpracovánány na základě Vámi uděleného souhlasu s možností odvolání uděleného souhlasu.

Údaje jsou rovnež zpacovávány pouze po nezbytnou dobu. Po uplynutí této doby jsou patřičně zlikvidovány nebo uchovány po dobu stanovenou relevantím platným právním předpisem.

Vytvářím objednávku...