Svět v detailech | Vaše vysněná dovolená v Řecku

Penzion Irida ***

kufr pdf

Termín:01.08. (Út) - 11.08. (Pá) 2023

změnit termín

Délka pobytu:11 dní, 10 nocí

ID hotelu:1035501

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 18 390 Kč

Poloha
Penzion Irida se nachází na klidném místě 350 m od pláže Stafilos, na kterou navazuje páž Velanio, která je z části nudistická. Ubytování uspokojí i náročnější klienty. K penzionu patří i samostatně stojící domek s jedním studiem, který zaručuje intimitu a soukromí. Z celé budovy je výhled na moře. Vesnička Stafilos leží přibližně 4 km od hlavního města.
Poloha
Penzion Irida leží v klidném přímořském letovisku Stafilos, které je rozložené v příkré stráni nad mořem. Nechybí zde taverny a restaurace, typické svou řeckou atmosférou, pohostinností a vynikající kuchyní. Městská pláž je udržovaná písečno-oblázková. Z městečka na ní vedou schody. Poskytuje zázemí v podobě slunečníků a lehátek, nachází se zde i rybí restaurace. Pěšky přes malý skalnatý poloostrov se dostanete na vedlejší, mnohem klidnější pláž Velanio. Ve vzdálenosti do 300 m od ubytování se nacházejí 3 taverny, obchod je vzdálen cca 500 m, supermarket cca 1,5 km. Vzdálenost od letiště Skiathos je 20 km, následně 60 minut trajektem na ostrov.
Ubytování
Penzion Irida se nachází v městečku Stafilos, na klidném místě ve stráni a je z něj překrásný výhled na moře. Od pláže Stafilos je vzdálený přibližně 350 m. Studia pro 2-4 osoby apartmán pro 3-4 osoby a mezonety pro 2-4 osoby jsou vybaveny kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením, balkónem či terasou, wi-fi připojením zdarma, TV a klimatizací zdarma. Ubytování uspokojí i náročnější klienty. K penzionu byl přistavěn samostatně stojící domek s jedním studiem, který zaručí naprosté soukromí. Z celé budovy se skýtá nádherný výhled na moře. Do hlavního města se dostanete pěšky nebo autobusovou dopravou, vzdálenost je cca 3 km.
Stravování
Ubytování je standardně nabízeno bez stravy. Možnost dokoupení stravování: večeře 460 Kč/noc, polopenze 670 Kč/noc. Vzhledem k výhodnosti platby v eurech doporučujeme objednat a zaplatit stravování až na místě pobytu.
Pokoje
Nabízíme ubytování v prostorných studiích pro 2-4 osoby, apartmánech pro 3-4 osoby a mezonetech pro 2-4 osoby,
které jsou prostorné, stylové a vzdušné. Studia, apartmány i mezonety jsou vybaveny kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením, balkónem či terasou, wi-fi připojením zdarma, TV a klimatizací zdarma. K penzionu byl přistavěn samostatně stojící domek s jedním studiem, který zajistí naprostý komfort soukromí. Z celé budovy je překrásný výhled na moře.
Cena zahrnuje
ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, letištní a palivové taxy, transfery v místě, služby delegáta
Cena nezahrnuje
případné navýšení palivového příplatku.
Povinné příplatky
pobytová taxa - hradí se v místě ubytování: cena za pokoj/noc studia apartmány všech kategorií a 1-2* hotely 0,50 Eur, 3* hotely 1,50 Eur, 4* hotely 3 Eur, 5* hotely 4 Eur.

Podobné zájezdy

Penzion Irida ***

destinace: Řecko, Skopelos, Stafilos

termín:01.08. (Út) - 11.08. (Pá) 2023 (11 dní, 10 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Bez stravy

Penzion Irida
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Inex-cestovní kancelář s.r.o. IČO: 26392763
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...