Svět v detailech | Vaše vysněná dovolená v Řecku

Penzion Kavouris ***

kufr pdf

Termín:12.09. (Út) - 22.09. (Pá) 2023

změnit termín

Délka pobytu:11 dní, 10 nocí

ID hotelu:1035502

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 15 127 Kč

Poloha
Penzion Kavouris se nachází na klidném místě v kopci přibližně 150 m od písčito-oblázkové pláže Gllifoneri, ve stejnojmenné vesničce Glifoneri. Toto přímořské středisko leží přibližně 150 m od penzionu a 800 m od hlavního města Skopelos. V blízkosti pláže naleznete dvě romantické restaurace s překrásným výhledem na moře. Penzion Kavouris nabízí ubytování ve studiích a mezonetech s překrásným výhledem na moře a na východ slunce. V areálu penzionu můžete využít posezení pod pergolou obrostlou ibišky, popřípadě gril, který je Vám plně k dispozici. Penzion má vlastní bazén se slunečníky a lehátky zdarma.
Poloha
Penzion Kavouris je umístěn v klidnější vesničce Glifoneri, se stejnojmennou písčito-oblázkovou pláží. Ta se nachází přibližně 150 m od penzionu Kavouris a cca 800 m od hlavního města Skopelos. V blízkosti pláže najdete dvě romantické restaurace s překrásným výhledem na moře. První obchod s potravinami se nachází na okraji města Skopelos, přibližně 800 m od penzionu. Vše ostatní, co potřebujete k prožití své dovolené, naleznete v hlavním městě, které svým vzhledem připomíná amfiteátr. Stojí ve svahu chráněné zátoky a malebné domky namáčknuté jeden na druhý, poskytují vskutku malebné pohledy. Najdete zde spoustu kapliček, klášterů, zbytky hradeb původního městského opevnění. Úzké uličky a malebná zákoutí Vám poskytnou prostředí pro příjemné procházky, nabídnou Vám mnoho taveren, barů a restaurací, kde můžete posedět a ochutnat vynikající řeckou kuchyni. Nenaleznete zde však ruch ani masovou zábavu, nepotkáte hlučící davy, ale spíš dvojice, které si vychutnávají klidnou a pohodovou atmosféru jednoho z mála řeckých ostrovů, který si zachoval svůj typický charakter nezasažený masivním cestovním ruchem. Na Skopelosu najdete mnoho pláží, kde naleznete půjčovny člunů nebo můžete navštívit bezpočet taveren a barů. Je zde ale i mnoho míst, která jsou ukrytá daleko od ostatních a skýtají soukromí a klid.
Ubytování
Penzion Kavouris leží nedaleko hlavního města Skopelos v zátoce Glyfoneri, 150 m od moře v klidném místě na kopci. Přímo nad pláží stojí 3 domy s červenými stříškami a úžasným výhledem na moře a do širokého okolí. Pokoje jsou funkčně zařízené a velmi vzdušné, všechny jsou orientovány směrem k moři. Penzion má vlastní bazén se slunečníky a lehátky zdarma. Studia pro 2-3 osoby jsou vybavena kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením balkónem, TV, wi-fi připojením zdarma, klimatizací za poplatek v místě. V areálu penzionu můžete využít gril a posedět pod pergolou obrostlou ibišky. Penzion je situován přibližně 800 m od začátku hlavního města Skopelos, které nabízí procházky v úzkých uličkách, obchody, taverny a bary. Ubytování doporučujeme klientům, kteří vyhledávají klid, ale zároveň hledají noční život, který jim poskytne přilehlé hlavní město.
Stravování
Ubytování je standardně nabízeno bez stravy. Možnost dokoupení stravování: večeře 460 Kč/noc, polopenze 670 Kč/noc. Vzhledem k výhodnosti platby v eurech doporučujeme objednat a zaplatit stravování až na místě pobytu.
Pokoje
Nabízíme ubytování v prostorných studiích pro 2-3 osoby, které jsou velmi prostorné a vkusně zařízené. Studia jsou vybavena kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením, TV, wi-fi připojením zdarma a klimatizací za poplatek v místě, balkónem či terasou s výhledem na moře.
Cena zahrnuje
ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, letištní a palivové taxy, transfery v místě, služby delegáta.
Cena nezahrnuje
případné navýšení palivového příplatku.
Povinné příplatky
pobytová taxa - hradí se v místě ubytování: cena za pokoj/noc studia apartmány všech kategorií a 1-2* hotely 0,50 Eur, 3* hotely 1,50 Eur, 4* hotely 3 Eur, 5* hotely 4 Eur.

Podobné zájezdy

Penzion Kavouris ***

destinace: Řecko, Skopelos, Glifoneri

termín:12.09. (Út) - 22.09. (Pá) 2023 (11 dní, 10 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Bez stravy

Penzion Kavouris
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Inex-cestovní kancelář s.r.o. IČO: 26392763
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...