Svět v detailech | Vaše vysněná dovolená v Řecku

Hotel Myconian Korali Relais and Chateaux *****

kufr pdf

Termín:18.09. (Ne) - 25.09. (Ne) 2022

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:883457

Doprava:Letecky

Odletové místo:Varšava

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 50 449 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
Popis hotelu

Poloha
Myconian Korali Relais & Chateaux Hotel se nachází cca1 km od rušného centra města Mykonos, které nabízí úžasný výběr restaurací, taveren, obchodů a klubů. V centru najdete také slavné větrné mlýny a Malé Benátky (neobvykle romantický koutek ostrova, ze kterého si můžete vychutnat západ slunce při poslechu zvuků mořských vln). Hotel se nachází cca 3 km od místního přístavu. Transfer z letiště do hotelu trvá cca 3,5 - 4 hodiny (délka převodu závisí na trajektovém připojení). 

Pláž
Nejbližší pláž je vzdálená cca 1 km. Lehátka a slunečníky (za poplatek cca 10-15 EUR).

Vybavení
Recepce (24 h), restaurace Relais et Châteaux (servírující vynikající jídla haute cuisine, připravená s pečlivě vybranými produkty z místních plodin), bar, lehátka a slunečníky u bazénu, bar u bazénu, jacuzzi, soukromé parkoviště, prádelna (za poplatek).

Pokoje
Pokoje a apartmá v hotelu Myconian Korali jsou elegantně zařízené v etnickém stylu. Každý pokoj má koupelnu s WC (sprchový kout nebo vana, župan, pantofle, bezplatné toaletní potřeby), klimatizaci, satelitní TV, minibar, příslušenství pro přípravu kávy a čaje nebo kávovar, trezor, balkón nebo terasu se zahradním nábytkem. Žehlicí potřeby jsou k dispozici na vyžádání. Hotel nabízí následující typy pokojů:
2-lůžkové nebo 3-lůžkové pokoje (cca 24 m²)
Apartmány typu Junior Suite (cca 32 m² - 52 m²)
Apartmány typu Suite (cca 70 m² - 120 m²)
Děti do 2 let mohou využít dětskou postýlku (na vyžádání).

Strava
Snídaně formou bufetu.

Sport a zábava
Fitness centrum s posilovnou/tělocvičnou. Za poplatek - masážní a lázeňské wellness centrum.

Internet
V celé budově je zdarma dostupné Wi-Fi.

Místní kategorie
*****
Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 4 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování. 


Webové stránky
https://www.myconiankorali.gr/

Náš názor
Hotel Myconian Korali = luxus, pohodlí, relaxace - to jsou tři slova, která přijdou na mysl každému, kdo si užívá v tomto hotelu. Úchvatný výhled na Egejské moře, služba, která se postará o všechno. V tomto prostředí se budete cítit klidně a uvolněně. Velmi doporučujeme!

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz u stanoviště CK 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři, opalování a fakultativní výlety. Předposlední den vystěhování z hotelu na Mykonosu, přejezd na Santorini. Ubytování v hotelu a přenocování.

Den poslední
Vystěhování z hotelu na konci posledního hotelového dne, transfer na letiště, návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery: letiště - hotel - letiště a a přístav - hotel - přístav, trajektové přepravy Santorini - Mykonos - Santorini, ubytování: 7 nocí v hotelu (6 na Mykonosu, 1 na Santorini - hotely *** a **** se snídaní - první nebo poslední den v závislosti na letovém řádu), stravování dle popisu ubytování, služby delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, stravu jinou než je uvedeno v popisu hotelu, nápoje k jídlům (pokud není v popisu uvedeno jinak) a osobní výdaje.
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 0,5 - 4 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Název zájezdu v polském jazyce: Grecja, Mykonos - wczasy

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do Řecka.

Vzhledem k onemocnění COVID-19 mohou být některé hotelové atrakce/služby časově omezeny a/nebo nemusí být nabízeny. 

Jiné

MYKONOS - obecné informace

Čas
+ 1 hodina oproti času v České republice.

Úřední jazyk
Řecký jazyk.

Měna
EUR - Euro. Možnost platit platebními kartami a vybírat hotovost z bankomatů. 

Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během fakultativních výletů a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 10-20 EUR; 1 litr vody - 2 EUR; pivo v baru od 5 EUR; káva v kavárně od 3 EUR. 

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,50 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty lze zakoupit v obchodech a stáncích nedaleko veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 5 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

Mykonos je ostrov v Egejském moři, patřící do souostroví Kyklad. To, co ho odlišuje od ostatních řeckých ostrovů, je jedinečný kosmopolitní charakter tohoto místa. Elegantní kluby, luxusní hotely, příjemná atmosféra ... Mykonos nikdy nespí! Právě zde se až do úsvitu konají bláznivé večírky s hudbou nejpopulárnějších DJ z celého světa. Celek doplňují krásné písečné pláže obklopené tyrkysovým mořem. Co zde musíte vidět, jsou větrné mlýny - vitrína Mykonos a "Malé Benátky" - historické, středověké domy, záhadně rostoucí přímo od moře.

Město Mykonos
Hlavní město ostrova a jeho skutečné srdce bije nepřetržitě. Úžasný labyrint kamenných ulic, kde najdete spoustu restaurací, taveren, obchodů, barů a klubů. Ztráta toto místo je jedinečné.

Vrissi
Nachází se na kopci, kousek dál od centra Chory, ale stále v docházkové vzdálenosti, místo s rozsáhlou hotelovou základnou na velmi vysokém standardu.

Agios Stefanos
Trochu lenivé místo ideální pro opalování během dne. Velmi pěkná pláž, trochu přeplněná, se zlatým pískem. Dobré spojení s městem Mykonos a přístavem.

Paradise beach
Nejoblíbenější, dobře vyvinutý plážový klub během dne a sousední největší klub na Mykonosu - Cavo Paradiso. Několik tisíc lidí tančí na hudbu největších celebrit až do úsvitu!

Tropicana Beach
Plážový klub pro mladší, zde začíná zábava v 16:30 a je perfektním začátkem celonočního šílenství.

Pláž Paraga
Jedna z nejoblíbenějších pláží na Mykonosu, odkud je výhled na sousední ostrov Delos. Klidná hudba pro odpočinek a relaxační atmosféra přispívají k blažené relaxaci. Míato často navštěvované nudisty.

Pláž Elia
Jedna z největších pláží, populární zejmína mezi LGBT komunitou, která ve velkém počtu navštěvuje Mykonos. Mykonos je považován za velmi pohostinné a tolerantní místo pro každého, kdo zde chce strávit svou nezapomenutelnou dovolenou.

Pláž Psarou
Pláž oblíbená mezi turisty a celebritami, kde jsou zakotveny jejich exkluzivní jachty. Krásné scenérie, tyrkysová voda a vodní sporty ideální pro aktivní odpočinek.

Odlety z: Varšavy. Sraz u stanoviště CK 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Víza

Vzhledem k povinnosti vyplnění formuláře PLF nejpozději den před odletem (do 22:00) a získání QR kódu při příjezdu do Řecka, informujeme:  
1. Internetová stránka k samostatnému vyplňování formuláře PLF je: https://travel.gov.gr/#/
2. Vzor vyplnění najdete v Travelle, u oznámení (Řecko-vstupní formulář!) a na https://r.pl/bezpieczne-wakacje/aktualne-wytyczne
3. Adresy hotelů potřebné k vyplnění žádosti jsou níže.  
4. Každý turista je povinen vyplnit formulář. Po jeho vyplnění bude na e-mail uvedený ve formuláři zasláno potvrzení o jeho vyplnění. Každá osoba z rezervace, včetně dětí, musí vyplnit svou žádost (nemůže to být například 1 žádost na rodinu/rezervaci). Každý turista je povinen do svého formuláře přidat členy rodiny/spolucestující.  
5. Po ověření údajů bude na e-mail odeslán také formulář s unikátním QR kódem, který je třeba na cílovém letišti předložit v elektronické podobě (na telefonu) nebo vytištěný.  
6. Pokud bude QR kód chybět nebudou turisté vpuštěni na palubu letadla letícího do Řecka.
 
Osoby přijíždějící do Řecka by měly mít negativní výsledek PCR testu na koronavirus (certifikát by měl být vyhotoven v angličtině, dokument musí obsahovat číslo pasu nebo občanky osoby, která test podstoupila). Test je třeba provést nejdříve 48 hodin před přistáním v Řecku. Test je povinný pro všechny (včetně dětí starších 12 let).

UPOZORNĚNÍ! Plně očkované osoby jsou osvobozeny od povinnosti předložení negativního výsledku testu za předpokladu, že poslední dávka vakcíny byla podána nejméně 14 dní před odjezdem a že jsou schopny předložit kompletní sadu dokumentů potvrzujících úplné očkování proti COVID- 19 (evropský očkovací certifikát stažený z internetového účtu pacienta). Ti, kteří prodělali covid jsou také osvobozeni od povinnosti předložení negativního výsledku testu. Musí však mít pozitivní výsledek testu na COVID-19, který prodělali 2 až 9 měsíců před příjezdem do Řecka (v angličtině) nebo potvrzení o uzdravení, které lze také stáhnout z IKP.  Pokyny ke stažení dokumentů z online účtu pacienta jsou k dispozici na našich webových stránkách: https://r.pl/bezpieczne-wakacje/aktualne-wytyczne

TripAdvisor Cestovatelské recenze

11. z 95 hotelů v Městě Mykonos

Vynikající
519
Velmi dobré
59
Průměrné
24
Špatné
7
Příšerné
4
Kvalita spánku
Umístění
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
Vynikající hotel
Zůstali jsme šest nocí. Je to krásný hotel s úžasným personálem, který jim uniká a poskytuje vynikající služby. Každý je opravdu přátelský a vřelý. Zažil jsem problém a byl okamžitě vyřešen, aniž... celá recenze s možností překladu
yannis63, Redondo Beach, Kalifornie, 14:04 11.09.2019
Nádherný pobyt!
Nedávno jsme s manželkou měli krásný pobyt v Myconian Korali. Od check-inu k out-out se k nám všichni chovali tak pěkně. Pokaždé, když jsme šli kamkoli po majetku, byli jsme uvítáni úsměvy! Servis... celá recenze s možností překladu
John W, Indianapolis, Indiana, 10:10 11.09.2019
??????ohromující
Moje žena a já jsme právě strávili týden v M konos Korali. Hotel překročil všechna naše očekávání (která byla vysoká). Služby na nejvyšší úrovni od všech zaměstnanců, prostorné pokoje, krásně... celá recenze s možností překladu
A4427JMfrankm, Colerne, Spojené království, 21:50 10.09.2019

Podobné zájezdy

Hotel Myconian Korali Relais and Chateaux *****

destinace: Řecko, Mykonos

termín:18.09. (Ne) - 25.09. (Ne) 2022 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Varšava

strava: Snídaně

Hotel Myconian Korali Relais and Chateaux
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Rainbow tours IČO: 26859220
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...