Svět v detailech | Vaše vysněná dovolená v Řecku

Nomad Mykonos *****

kufr pdf

Termín:05.10. (St) - 09.10. (Ne) 2022

změnit termín

Délka pobytu:5 dní, 4 noci

ID hotelu:997833

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 53 680 Kč

Poloha
Hotel Nomad Mykonos je postavený pouhých 200 metrů od jedné z nejkrásnějších pláží ostrova Kalo Livadi. Vzdálenost do hlavního města ostrova Mykonos je asi 9 kilometrů.
Ubytování
klimatizované suity s king size bed s možností ubytování až pro 4 osoby, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, bio koupelnové doplňky Pandrosia, jógamatka, hudební přehrávač s reproduktory Marshall, TV zdarma na vyžádání, vysokorychlostní wifi, bezdrátový telefon, minibar s výběrem vod, Nespresso kávovar, terasa s lehátky nebo pohovkami a venkovní sprchou, jacuzzi nebo privátní bazén
Stravování
snídaně à la carte servírovaná v hotelové restauraci nebo v soukromí suity
Cena zahrnuje
  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky Praha – Athény - Mykonos a zpět v optimální knihovací třídě, váhovým limitem zavazadla 23 kg a palubním cateringem,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • transfery,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.
Cena nezahrnuje
Cena zájezdu je kalkulována s cenou letenky v optimální knihovací třídě aktuální v době kalkulace. Pokud tato třída již není k dispozici, bude cena zájezdu přepočtena dle aktuální ceny letenky.
Popisy pokojů
Novomanželský pokoj venkovní Jacuzzi výhled na mořeInteriér 35-45 m², exteriér 35-50 m², open plan suita s prostornou ložnicí (u některých pokojů formou loftu) a obývací částí, koupelna se sprchovým koutem, 2 WC, terasa s jacuzzi, denní dvoupohovkou, walk-in venkovní sprchou a venkovním posezením. Max. obsazenost 3 dospělé osoby. Nomad s privátním bazénem a dvorkem Interiér 60 - 80 m², exteriér 90-110 m², open plan suita s prostornou ložnicí a walk-in vanou, obývací pokoj s rozkládací pohovkou velikosti king size, pracovna, koupelna se sprchovým koutem, 2 WC, soukromý dvůr s bazénem, venkovním jídelním a relaxačním koutem, zahradou a walk-in sprchou. Max. obsazenost 4 dospělé osoby. Nomad výhled na moře s privátním bazénem a dvorkemInteriér 60 - 80 m², exteriér 90-110 m², open plan suita s prostornou ložnicí a walk-in vanou, pracovna, koupelna se sprchovým koutem, 2 WC, soukromý dvůr s bazénem, venkovním jídelním a relaxačním koutem, zahradou a walk-in sprchou. Max. obsazenost 2 dospělé osoby. Cave s privátním bazénem a dvorkemInteriér 80 m², exteriér 60 m², open plan suita s prostornou ložnicí s walk-in vanou a obývacím koutem, koupelna se sprchovým koutem, 2 WC, excentrický bazén napůl zabudovaný do interiéru pokoje, napůl venkovní, soukromá terasa s denní dvoupohovkou, walk-in venkovní sprchou a venkovním posezením. Max. obsazenost 3 dospělé osoby.. Max. obsazenost 2 dospělé osoby.

Podobné zájezdy

Nomad Mykonos *****

destinace: Řecko, Mykonos, Kalo Livadi

termín:05.10. (St) - 09.10. (Ne) 2022 (5 dní, 4 noci) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Snídaně

Nomad Mykonos
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Greece Tours, s.r.o. IČO: 43762638
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...