Svět v detailech

CAVO BIANCO ***

kufr pdf

Termín:09.09. (Pá) - 20.09. (Út) 2022

změnit termín

Délka pobytu:12 dní, 11 nocí

ID hotelu:1004563

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 21 490 19 771 Kč

Poloha
Cavo Bianco se nachází na klidném místě na okraji letoviska Plati na jihozápadě ostrova Limnos. Je zde dlouhá pláž s jemným zlatavým pískem a pozvolným vstupem do moře. Dovolenou doporučujeme všem, kdo touží po relaxaci a odpočinku. V letovisku se nachází obchod a několik taveren. Hlavní město Myrina, kde je dostatek nákupních i zábavních možností, je vzdálené cca 3 km.
Exkluzivně nabízíme se zvýhodněnou nabídkou pronájmu auta skupiny "A" na celou dobu pobytu! Buďte flexibilní, poznávejte neomezeně krásy ostrova a užijte si nezávislost. Pro pronájem je požadován minimální věk řidiče 23 let, přičemž řidičský průkaz musí být vlastněn minimálně 1 rok! Automobil je plně pojištěný, na místě je možné doplatit připojištění nulové spoluúčasti.
Ubytování
Tento menší objekt nabízí studia až pro 5 osob. Všechna studia jsou vybavena koupelnou se sprchou s WC, klimatizací (za poplatek), TV/SAT, kuchyňským koutem se základním vybavením, ledničkou, balkonem nebo terasou s výhledem do zahrady. Trezor, fén a sušák na prádlo je k dispozici na recepci k zapůjčení zdarma. Wi-Fi připojení zdarma.
Stravování
Bez stravování. Doporučujeme dokoupení večeří formou bohatého bufetu, které se podávají v hotelu Lemnos Village (vzdálenost cca 650 m).
Cena zahrnuje
letenku Praha - Skiathos - Limnos - Praha včetně leteckých poplatků, transfery v destinaci, 7x, 10x nebo 11x ubytování, stravování dle popisu, služby zástupce TRAVEL FAMILY (Viamare, VTT, Vítkovice Tours, Kovotour)
Pláž
Krásná dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 650 m od ubytování. Na pláži jsou k dispozici lehátka a slunečníky (zdarma nebo se slevou v případě konzumace v plážovém baru). Nabídka vodních sportů (za poplatek). Nejbližší přírodní písečná pláž je cca 250 m od ubytování.
Vzdálenosti
Přírodní pláž: cca 250 m
Pláž s lehátky a slunečníky: cca 650 m
Myrina: cca 3 km
Letiště: cca 22 km

Podobné zájezdy

CAVO BIANCO ***

destinace: Řecko, Limnos, Plati

termín:09.09. (Pá) - 20.09. (Út) 2022 (12 dní, 11 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Bez stravy

CAVO BIANCO
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Viamare, s.r.o. IČO: 48116734
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...