Svět v detailech | Vaše vysněná dovolená v Řecku

Penzion Chrisselen ***

kufr pdf

Termín:21.09. (St) - 01.10. (So) 2022

změnit termín

Délka pobytu:11 dní, 10 nocí

ID hotelu:999436

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 11 490 Kč

Poloha
Penzion Chrisselen se nachází 200 m od pláže Gerani. Nedaleko naleznete množství místních taveren a příjemných kaváren, leží asi 100 m od Daily News Cafe-bar nebo Kanelis Cretan Restaurant, která nabízí široký výběr typicky řeckých jídel. Autobusová zastávka Platanias leží 5 minut chůze od hotelu. Vzdálenost od letiště Chania je 23 km.
Ubytování
Jde o komplex nízkých budov v řeckém stylu se sluneční terasou (slunečníky a lehátky u bazénu zdarma), hlavním bazénem včetně dětského bazénku a dětského koutku. U bazénu se nachází minibar. Jedná se o velmi oblíbený rodinný penzion s udržovanou oplocenou zahradou, kde můžete relaxovat a vychutnávat si vaši dovolenou plnými doušky. Nabízíme ubytování ve studiích pro 2-3 osoby a v apartmánech pro 3-5 osob. V blízkosti penzionu se nachází několik supermarketů.
Stravování
Ubytování je standardně nabízeno bez stravy. Za příplatek je možné přikoupit večeře, polopenze formou bufetu v hotelu Venus Beach ***. Vzhledem k výhodnosti platby v eurech doporučujeme objednat a zaplatit stravování až na místě pobytu.
Pokoje
Nabízíme ubytování ve studiích pro 2-3 osoby či apartmánech až pro 3-5 osob. Ubytování je tradiční řecké.
Studia i apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem s chladničkou, vlastním sociálním zařízením, trezorem za poplatek, klimatizací zdarma, TV a balkonem. Wi-fi připojení zdarma ve společných prostorách.
Cena zahrnuje
ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu Praha-Chania-Praha, letištní a palivové taxy, transfery v místě, služby delegáta.
Cena nezahrnuje
případné navýšení palivového příplatku.
Povinné příplatky
pobytová taxa - hradí se v místě ubytování: cena za pokoj/noc studia apartmány všech kategorií a 1-2* hotely 0,50 Eur, 3* hotely 1,50 Eur, 4* hotely 3 Eur, 5* hotely 4 Eur.
Poznámka
Transfery na/z letiště zdarma při zakoupení zájezdu do 31. 03. 2022. Garance transferu z naší strany je 100% ve všech termínech. Parkování u letiště zdarma při zakoupení zájezdu do 31. 01. 2022 pro klienty, kteří nemají možnost využít transfer na letiště (bydlí dále než 30 km od některého z našich nástupních míst). Taxi na letiště zdarma při zakoupení zájezdu do 31. 01. 2022 pro klienty kteří bydlí na území města Prahy.

Podobné zájezdy

Penzion Chrisselen ***

destinace: Řecko, Kréta, Platanias

termín:21.09. (St) - 01.10. (So) 2022 (11 dní, 10 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Bez stravy

Penzion Chrisselen
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Inex-cestovní kancelář s.r.o. IČO: 26392763
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...