Svět v detailech | Vaše vysněná dovolená v Řecku

Hotel Sensimar Royal Blue Resort & Spa *****

kufr pdf

Termín:25.05. (Čt) - 28.05. (Ne) 2023

změnit termín

Délka pobytu:4 dny, 3 noci

ID hotelu:413298

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 18 130 Kč

Poloha
Elegantní hotel The Royal Blue Resort and Spa se nachází přímo u soukromé zátoky na severním pobřeží Kréty. Nejbližší vesničkou je malebné Panormo s rybářskými tavernami, město Rethymno je vzdáleno asi 22 kilometrů. Autobusová zastávka se spojením do Heraklionu i Chanie je pouhých 300 metrů od hotelu. V docházkové vzdálenosti menší supermarket.
Ubytování
prostorné klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, osobní váha, SAT/TV, telefon, připojení k internetu, elektronický trezor velikosti pro laptop, minibar nebo malá lednička, vybavení pro přípravu kávy a čaje, balkón nebo terasa, hotel nabízí ubytování také ve stylově zařízených suitách a vilách, i se sdílenými či privátními bazény, možnost propojených pokojů
Stravování
snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze, dietní jídla po předchozí domluvě
Cena zahrnuje
Popisy pokojů
Dvoulůžkový pokoj superior výhled do zahrady/ boční výhled na moře/moře Interiér cca 30 m², stylově zařízený v teplých a jemných tónech, ve dvoupatrových budovách. Max.obsazenost 3 osoby. Dvoulůžkový pokoj superior u moře Interiér cca 30 m², stylově zařízený v teplých a jemných tónech, ve dvoupatrových budovách, první řada u moře. Max.obsazenost 2 osoby. Dvoulůžkový pokoj superior výhled do zahrady/na moře sdílený bazén Interiér cca 30 m², elegantně zařízený, sdílený bazén se soukromou sluneční terasou a lehátky se slunečníky pro okolní pokoje stejné kategorie, balkón nebo terasa. Max.obsazenost 3 osoby. Luxury suita privátní bazén výhled na moře Interiér cca 55 m², v přízemí v první řadě u moře, ložnice, prostorný obývací pokoj, koupelna s hydromasážní vanou a odděleným sprchovým koutem, terasa s příjemným posezením, předzahrádka s lehátky a sluneční clonou, soukromý bazén. Max. obsazenost 4 osoby. Luxury vila výhled moře privátní bazén Mezonetový interiér cca 69 m², první řada u moře, v přízemí mezonetu obývací pokoj s TV a koupelna, v prvním patře prostorná ložnice a koupelna s vanou s hydromasážními nebo vzdušnými tryskami, terasa s příjemným posezením, předzahrádka s lehátky a sluneční clonou, soukromý bazén. Max. obsazenost 4 osoby. Royal superior suita u vody s jacuzzi na balkóně výhled na moře Interiér cca 70 m², v prvním patře, první řada u moře, ložnice, prostorný obývací pokoj, koupelna s vanou a sprchovým koutem, balkón 30 m² s jacuzzi a příjemným posezením. Max. obsazenost 4 osoby. Royal luxury suita u vody privátní bazén výhled na moře Interiér cca 80 m², v přízemí, ložnice, prostorný obývací pokoj 34 m², koupelna s vanou a sprchovým koutem, terasa s příjemným posezením a výhledem na moře, zahrádkou s lehátky a sluneční clonou, soukromý bazén. Max. obsazenost 4 osoby. Presidentská suita u vody výhled na moře privátní bazén Mezonetový interiér, na cca 85 m² prostorný obývací pokoj, ložnice s open space koupelnou, v odděleném patře cca 130 m² sauna, tělocvična a vnitřní bazén, plně vybavená kuchyně pro soukromého kuchaře s odděleným vchodem pro personál, privátní vjezd, parkování a vybavení pro BBQ. Terasa s příjemným posezením a výhledem na moře, zahrada a dva soukromé bazény se slunečními clonami a lehátky. Max. obsazenost 4 osoby. Rodinná suita výhled na moře Interiér cca 55 m², v prvním patře, výhled na moře, ložnice, prostorný obývací pokoj, koupelna s vanou a sprchovým koutem, balkón. Max.obsazenost 4 osoby. Rodinná suita s privátním bazénem výhled na moře Interiér cca 55 m², v přízemí, výhled na moře, ložnice, prostorný obývací pokoj, koupelna s vanou a sprchovým koutem, privátní bazén se soukromou sluneční terasou a lehátky se slunečníky. Max.obsazenost 4 osoby. Superior suita u vody výhled na moře Interiér cca 55 m², v prvním patře v první řadě u moře, ložnice, prostorný obývací pokoj s balkónem s venkovním jacuzzi. . Max. obsazenost 4 osoby.
Cena nezahrnuje
  • transfery,
  • připojištění – bližší informace zde,
  • místní pobytovou taxu,
  • navýšení ceny letenky, popř. palivového příplatku,
  • více na Informace k cenám

Podobné zájezdy

Hotel Sensimar Royal Blue Resort & Spa *****

destinace: Řecko, Kréta, Panormo

termín:25.05. (Čt) - 28.05. (Ne) 2023 (4 dny, 3 noci) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Snídaně

Hotel Sensimar Royal Blue Resort & Spa
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Greece Tours, s.r.o. IČO: 43762638
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...