Svět v detailech | Vaše vysněná dovolená v Řecku

Lefkoniko Bay ***

kufr pdf

Termín:27.09. (St) - 04.10. (St) 2023

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:1009793

Doprava:Letecky

Odletové místo:Ostrava

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 15 190 Kč

Poloha
 Hotel Lefkoniko Bay se nachází pouhých 30 m od písečné pláže Rethymno a 800 m od Starého Města. Letiště je vzdáleno cca 38 km. Vybavení: Menší resort disponuje studii a apartmány s bočním výhledem na moře. Klientům je k dispozici moderní vstupní hala s recepcí, směnárnou, trezory a lobby barem, hlavní restaurace, společenská místnost se satelitní TV, internetový koutek (za poplatek), úschovna zavazadel, prádelna (za poplatek), a la carte restaurace (řecká a mezinárodní kuchyně), parkoviště. Hosté mohou využívat služby a vybavení hotelu LEFKONIKO BEACH. Ubytování: Vkusně zařízená studia a apartmány s možností ubytování až pro 4 osoby jsou vybaveny sociálním zařízením (sprcha nebo vana, toaleta, fén), telefonem, klimatizací, rádiem, satelitní TV, lednicí, trezorem (za poplatek), kuchyňským koutem (základní nádobí, vařič, rychlovarná konvice) a balkonem nebo terasou. Dětská postýlka a vysoká jídelní židlička je k dispozici na vyžádání. V tomto hotelu je možné zajistit možnost ubytování 2+2 v rodinném pokoji za příplatek. Doplňující informace k ubytování: Při ubytování dítěte do 12,99 let s jednou dospělou osobou ve dvoulůžkovém pokoji platí dítě plnou částku dospělé osoby. Při ubytování dítěte do 2 let věku se platí jednorázová částka 1 990 Kč za celý zájezd, dítě do 2 let nemá nárok na odbavené zavazadlo, pouze kočárek a tašku pod sedadlo. Dětská přistýlka na vyžádání. Stravování: Polopenze obnáší snídani a večeři formou bufetu (nápoje u večeře jsou za poplatek). All inclusive lze čerpat ve vybraných prostorách hotelu (také v sousedním hotelu Lefkoniko Beach) a obnáší plnou penzi formou bufetu, během dne lehké občerstvení (pečivo, zákusky, káva, čaj), neomezené množství rozlévaných alkoholických (pivo, víno, míchané nápoje) a nealkoholických nápojů místní výroby. Ostatní alkoholické nápoje v lahvích, turecká káva a čerstvé ovocné šťávy jsou za poplatek. láž: Dlouhá veřejná písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se leží 30m od hotelu, široká nabídka vodních sportů (za poplatek) 50 m od hotelu (přístup přes místní komunikaci). Klientům jsou k dispozici služby plážových barů a lehátka se slunečníky (za poplatek). Sport a zábava: Bazén, za poplatek vodní sporty, kulečník, šipk.
Vybavení
 Menší resort disponuje studii a apartmány s bočním výhledem na moře. Klientům je k dispozici moderní vstupní hala s recepcí, směnárnou, trezory a lobby barem, hlavní restaurace, společenská místnost se satelitní TV, internetový koutek (za poplatek), úschovna zavazadel, prádelna (za poplatek), a la carte restaurace (řecká a mezinárodní kuchyně), parkoviště. Hosté mohou využívat služby a vybavení hotelu LEFKONIKO BEACH. Ubytování: Vkusně zařízená studia a apartmány s možností ubytování až pro 4 osoby jsou vybaveny sociálním zařízením (sprcha nebo vana, toaleta, fén), telefonem, klimatizací, rádiem, satelitní TV, lednicí, trezorem (za poplatek), kuchyňským koutem (základní nádobí, vařič, rychlovarná konvice) a balkonem nebo terasou. Dětská postýlka a vysoká jídelní židlička je k dispozici na vyžádání. V tomto hotelu je možné zajistit možnost ubytování 2+2 v rodinném pokoji za příplatek. Doplňující informace k ubytování: Při ubytování dítěte do 12,99 let s jednou dospělou osobou ve dvoulůžkovém pokoji platí dítě plnou částku dospělé osoby. Při ubytování dítěte do 2 let věku se platí jednorázová částka 1 990 Kč za celý zájezd, dítě do 2 let nemá nárok na odbavené zavazadlo, pouze kočárek a tašku pod sedadlo. Dětská přistýlka na vyžádání. Stravování: Polopenze obnáší snídani a večeři formou bufetu (nápoje u večeře jsou za poplatek). All inclusive lze čerpat ve vybraných prostorách hotelu (také v sousedním hotelu Lefkoniko Beach) a obnáší plnou penzi formou bufetu, během dne lehké občerstvení (pečivo, zákusky, káva, čaj), neomezené množství rozlévaných alkoholických (pivo, víno, míchané nápoje) a nealkoholických nápojů místní výroby. Ostatní alkoholické nápoje v lahvích, turecká káva a čerstvé ovocné šťávy jsou za poplatek. Pláž: Dlouhá veřejná písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se leží 30m od hotelu, široká nabídka vodních sportů (za poplatek) 50 m od hotelu (přístup přes místní komunikaci). Klientům jsou k dispozici služby plážových barů a lehátka se slunečníky (za poplatek). Sport a zábava: Bazén, za poplatek vodní sporty, kulečník, šipk.
Ubytování
 Vkusně zařízená studia a apartmány s možností ubytování až pro 4 osoby jsou vybaveny sociálním zařízením (sprcha nebo vana, toaleta, fén), telefonem, klimatizací, rádiem, satelitní TV, lednicí, trezorem (za poplatek), kuchyňským koutem (základní nádobí, vařič, rychlovarná konvice) a balkonem nebo terasou. Dětská postýlka a vysoká jídelní židlička je k dispozici na vyžádání. V tomto hotelu je možné zajistit možnost ubytování 2+2 v rodinném pokoji za příplatek. Doplňující informace k ubytování: Při ubytování dítěte do 12,99 let s jednou dospělou osobou ve dvoulůžkovém pokoji platí dítě plnou částku dospělé osoby. Při ubytování dítěte do 2 let věku se platí jednorázová částka 1 990 Kč za celý zájezd, dítě do 2 let nemá nárok na odbavené zavazadlo, pouze kočárek a tašku pod sedadlo. Dětská přistýlka na vyžádání. Stravování: Polopenze obnáší snídani a večeři formou bufetu (nápoje u večeře jsou za poplatek). All inclusive lze čerpat ve vybraných prostorách hotelu (také v sousedním hotelu Lefkoniko Beach) a obnáší plnou penzi formou bufetu, během dne lehké občerstvení (pečivo, zákusky, káva, čaj), neomezené množství rozlévaných alkoholických (pivo, víno, míchané nápoje) a nealkoholických nápojů místní výroby. Ostatní alkoholické nápoje v lahvích, turecká káva a čerstvé ovocné šťávy jsou za poplatek. Pláž: Dlouhá veřejná písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se leží 30m od hotelu, široká nabídka vodních sportů (za poplatek) 50 m od hotelu (přístup přes místní komunikaci). Klientům jsou k dispozici služby plážových barů a lehátka se slunečníky (za poplatek). Sport a zábava: Bazén, za poplatek vodní sporty, kulečník, šipk.
Stravování
 Polopenze obnáší snídani a večeři formou bufetu (nápoje u večeře jsou za poplatek). All inclusive lze čerpat ve vybraných prostorách hotelu (také v sousedním hotelu Lefkoniko Beach) a obnáší plnou penzi formou bufetu, během dne lehké občerstvení (pečivo, zákusky, káva, čaj), neomezené množství rozlévaných alkoholických (pivo, víno, míchané nápoje) a nealkoholických nápojů místní výroby. Ostatní alkoholické nápoje v lahvích, turecká káva a čerstvé ovocné šťávy jsou za poplatek. Pláž: Dlouhá veřejná písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se leží 30m od hotelu, široká nabídka vodních sportů (za poplatek) 50 m od hotelu (přístup přes místní komunikaci). Klientům jsou k dispozici služby plážových barů a lehátka se slunečníky (za poplatek). Sport a zábava: Bazén, za poplatek vodní sporty, kulečník, šipk.
Pláž
 Dlouhá veřejná písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se leží 30m od hotelu, široká nabídka vodních sportů (za poplatek) 50 m od hotelu (přístup přes místní komunikaci). Klientům jsou k dispozici služby plážových barů a lehátka se slunečníky (za poplatek). Sport a zábava: Bazén, za poplatek vodní sporty, kulečník, šipk.
Sport a zábava
 Bazén, za poplatek vodní sporty, kulečník, šipk.
Popis zajezdu
Program pobytového zájezdu:

1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Brno, Ostrava) na ostrov Kréta, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

2.den - den do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů.

Poslední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z ostrova Kréta, let na trase do Prahy (Brna, Ostravy).
Letecká společnost Travel Service. Na vyžádání Vám zajistíme let Vaší oblíbenou leteckou společností.

Cena zahrnuje: zpáteční letenku na ostrov Kréta, uvedený počet ubytování, uvedený počet stravování, transfer letiště - hotel - letiště, asistence partnerské CK, pojištění CK proti úpadku, česky hovořícího delegáta.

Cena nezahrnuje: Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, fakultativní služby.

Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.

Podobné zájezdy

Lefkoniko Bay ***

destinace: Řecko, Kréta, Heraklion

termín:27.09. (St) - 04.10. (St) 2023 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Ostrava

strava: Polopenze

Lefkoniko Bay
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Palma Travel, s.r.o. IČO: 28485432
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...