Svět v detailech | Vaše vysněná dovolená v Řecku

Golden Bay Boutique Hotel and Bungalows ****

kufr pdf

Termín:28.09. (Čt) - 01.10. (Ne) 2023

změnit termín

Délka pobytu:4 dny, 3 noci

ID hotelu:1032816

Doprava:Letecky

Odletové místo:Brno

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 13 270 Kč

Poloha
Golden Bay Hotel and Bungalows je postavený přímo u moře v poklidné vesničce Gournes na severním pobřeží Kréty, asi 15 kilometrů východně od hlavního města Heraklion. V okolí je několik taveren a obchůdků, spojení s nedalekými letovisky Kokkini Hani a Gouves zajišťuje pravidelná autobusová doprava.
Ubytování
Klimatizovaná studia a jednoložnicové apartmány pro 2-5 osob, kuchyňský kout, lednička, dvouvařič, topinkovač, vybavení pro přípravu kávy a čaje, koupelna se sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, SAT TV, telefon, wifi, balkón nebo terasa
Stravování
snídaně
Cena zahrnuje
Popisy pokojů
Studio economy Obývací ložnice se dvěma samostatnými lůžky s kuchyňským koutem s ledničkou, dvouvařičem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou a topinkovačem, jídelní kout, koupelna se sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, wifi, balkón nebo terasa. Max.obsazenost 2 dospělé osoby a 1 infant. Studio výhled na moře Obývací ložnice se dvěma samostatnými lůžky s kuchyňským koutem s ledničkou, dvouvařičem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou a topinkovačem, jídelní kout, koupelna se sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, wifi, balkón nebo terasa, výhled na moře. Max.obsazenost 2 dospělé osoby a 1 infant. Jednoložnicový apartmán Obývací ložnice s kuchyňským koutem s ledničkou, dvouvařičem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou a topinkovačem, jídelní kout, dvě samostatná lůžka nebo pohovky, oddělená ložnice s manželskou postelí, SAT TV, koupelna se sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, wifi, balkón nebo terasa. Max.obsazenost 4 dospělé osoby a 1 infant. Velký jednoložnicový apartmán Obývací ložnice s kuchyňským koutem s ledničkou, dvouvařičem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou a topinkovačem, jídelní kout, tři samostatná pevná lůžka nebo pohovky, oddělená ložnice s manželskou postelí, SAT TV, koupelna se sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, wifi, balkón nebo terasa. Max.obsazenost 5 dospělých osob a 1 infant.
Cena nezahrnuje
  • transfery,
  • připojištění – bližší informace zde,
  • místní pobytovou taxu,
  • navýšení ceny letenky, popř. palivového příplatku,
  • více na Informace k cenám

Podobné zájezdy

Golden Bay Boutique Hotel and Bungalows ****

destinace: Řecko, Kréta, Gournes

termín:28.09. (Čt) - 01.10. (Ne) 2023 (4 dny, 3 noci) | změnit termín

doprava: Letecky / Brno

strava: Snídaně

Golden Bay Boutique Hotel and Bungalows
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Greece Tours, s.r.o. IČO: 43762638
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...