Svět v detailech | Vaše vysněná dovolená v Řecku

Penzion Zacharula ***

kufr pdf

Termín:21.08. (Ne) - 01.09. (Čt) 2022

změnit termín

Délka pobytu:12 dní, 11 nocí

ID hotelu:1001647

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 14 980 Kč

Poloha
Penzion Zacharula je určen všem, kteří by si rádi na své dovolené odpočinuli a načerpali energii v prostředí krásného ostrova Kefalonie, největším pokladem na modré hladině Jónského moře, často nazývaného jako Odysseovo království.
Poloha
Nově zrekonstruovaný penzion leží 300 m od písečné pláže v letovisku Lassi, které patří k rušnějším a živějším letoviskům, táhnoucím se podél pobřeží. Je vzdáleno přibližně 2,5 km od hlavního města Argostoli, dostupného městskou dopravou, taxi nebo cca půlhodinovou příjemnou procházkou. Taverny, kavárny a obchody, stejně jako vodní sporty, půjčovny automobilů jsou v bezprostřední blízkosti ubytování. Pláž Makris Gialos je vzdálena přibližně 10 minut chůze od ubytování a nabízí sportovní centrum, podél pláže naleznete několik barů a restaurací, kde se můžete za parného letního dne osvěžit.
Ubytování
Penzion Zacharula se skládá z několika samostatných domečků ležících v zahradě vzrostlých olivovníků a svým klientům zajišťuje naprosté soukromí. Můžete využívat posezení na zahrádce a bazén se slunečníky a lehátky zdarma. V každém domku jsou 2 studia pro 2-4 osoby a apartmány pro 3-4 osoby. Všechny jsou vybaveny kuchyňským koutem, sociálním zařízením, balkónem či terasou, wi-fi připojením v areálu zdarma a klimatizací za poplatek.
Stravování
Ubytování je standardně nabízeno bez stravy. Možnost dokoupení stravování: večeře 460 Kč/noc, polopenze 670 Kč/noc. Vzhledem k výhodnosti platby v eurech doporučujeme objednat a zaplatit stravování až na místě pobytu.
Pokoje
Nabízíme ubytování v prostorných studiích pro 2-4 osoby a apartmánech pro 3-4 osoby. Studia i apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem, sociálním zařízením, balkónem či terasou, wi-fi připojením v areálu zdarma a klimatizací za poplatek.
Cena zahrnuje
ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, letištní a palivové taxy, transfery v místě, služby delegáta.
Cena nezahrnuje
případné navýšení palivového příplatku.
Povinné příplatky
pobytová taxa - hradí se v místě ubytování: cena za pokoj/noc studia apartmány všech kategorií a 1-2* hotely 0,50 Eur, 3* hotely 1,50 Eur, 4* hotely 3 Eur, 5* hotely 4 Eur.
Poznámka
Transfery na/z letiště zdarma při zakoupení zájezdu do 31.03. 2022. Garance transferu z naší strany je 100% ve všech termínech. Parkování u letiště zdarma při zakoupení zájezdu do 31.01. 2022 pro klienty, kteří nemají možnost využít transfer na letiště (bydlí dále než 30 km od některého z našich nástupních míst). Taxi na letiště zdarma při zakoupení zájezdu do 31.01. 2022 pro klienty kteří bydlí na území města Prahy.

Podobné zájezdy

Penzion Zacharula ***

destinace: Řecko, Kefalonie, Lassi

termín:21.08. (Ne) - 01.09. (Čt) 2022 (12 dní, 11 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Bez stravy

Penzion Zacharula
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Inex-cestovní kancelář s.r.o. IČO: 26392763
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...