Svět v detailech | Vaše vysněná dovolená v Řecku

Studia Sunset **

kufr pdf

Termín:26.05. (Pá) - 02.06. (Pá) 2023

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:708404

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 20 990 18 891 Kč

Poloha
Bílá vilka zahalená do stále kvetoucí bouganvilie je postavena ve svahu nad krásnou pláží Frangolimnonas. Dostanete se na ni velmi rychle po zpevněné cestě vedoucí ze svahu okolo hotelu Sarissa. Dostupné jsou i další krásné pláže, například na pláž Perdikis Potami, kde se můžete koupat bez plavek. První taverny jsou nedaleko a dva obchody jsou v centru letoviska Lefkos okolo krásné pláže s bílým pískem Gialou Chorafi.
Ubytování
Standardní studia v typickém řeckém stylu jsou prostorná a mají 3 lůžka nebo 2 lůžka a gauč (pro dítě do 10-ti let). Všechna studia v prvním a druhém patře mají balkóny s krásným výhledem na moře. Studia v přízemí mají terasy, odkud je výhled na moře omezený zelení. Studia jsou vybavena koupelnou (sprcha, WC), kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), sejfem (za poplatek) a klimatizací (za poplatek). k dispozici je Wi-Fi připojení zdarma. Ve druhém patře domu je hostům k dispozici prostorná zastíněná terasa s nádherným výhledem na moře. V patře je místnost s výhledem na moře, kde se podává snídaně. U domu se dá zaparkovat.
Stravování
Bez stravy. Možnost dokoupení mírně rozšířené kontinentální snídaně. Majitelka vilky vlastní tavernu Small Paradise v letovisku Lefkos, kde lze doukoupit polopenzi (bez nápojů) - večeři je možné vyměnit za oběd.
Cena zahrnuje
letenku Praha - Karpathos - Praha včetně poplatků letecké dopravy, transfery, 7x nebo 14x ubytování, stravování dle popisu, služby zástupce TRAVEL FAMILY (Viamare, VTT, Vítkovice Tours, Kovotour plus)
Pláž
Krásná pláž Frangolimnonas, na kterou se lze snadno dostat po zpevněné cestě vedoucí ze svahu okolo hotelu Sarissa. Dostupné jsou i další krásné pláže, například pláž Perdikis Potami, kde je možnost koupání bez plavek.
Vzdálenosti
Pláž: cca 350 m Centrum Lefkos: cca 600 m Letšitě: cca 32 km

Podobné zájezdy

Studia Sunset **

destinace: Řecko, Karpathos, Lefkos

termín:26.05. (Pá) - 02.06. (Pá) 2023 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Bez stravy

Studia Sunset
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Viamare, s.r.o. IČO: 48116734
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...