Svět v detailech | Vaše vysněná dovolená v Řecku

Hotel Stefani ***

kufr pdf

Termín:31.05. (St) - 10.06. (So) 2023

změnit termín

Délka pobytu:11 dní, 10 nocí

ID hotelu:1031050

Doprava:Letecky

Odletové místo:Bratislava

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 19 260 Kč

Poloha
Rodinný Hotel Stefani se nachází v klidné části letoviska Sarti jen 100 m od prostorné písečné pláže. Plážový servis je za konzumaci. Samotné centrum městečka ,které je vzdáleno 500 m, nabízí možnost návštěvy místních taveren , plážových barů a také nákupní možnosti v místních obchůdcích. Každodenní nezbytnosti lze zakoupit i v hotelovém minimarketu. Součástí hotelu je restaurace s terasou, kde se podává snídaně.
Ubytování
zařízené pokoje pro 2-3 osoby a rodinné pokoje se dvěma ložnicemi pro 4 osoby sociální zařízení (WC, sprcha)miniledničkaTV/SAT, Wi-Fi připojeníklimatizace balkon se zahradním nábytkemvenkovní bazén s lehátky a slunečníky, bar u bazénu, restaurace s venkovní terasou pokoje s výhledem na moře jsou za příplatek (nutno ověřit v CK)
Stravování
Snídaně - rozšířená kontinentální v hotelu
Možnost zajištění večeří v řecké taverně Evros, která je vzdálená 200 m od ubytování - za příplatek 260 Kč/osoba/den
Cena zahrnuje
časovou slevu 6 % - platí do 31.03.2023leteckou dopravu Brno-Thessaloniki-Brno nebo Ostrava-Thessaloniki-Ostravaveškeré letištní poplatkytransfer autobusem z letiště do místa pobytu a zpětubytování ve vybavených pokojích***snídaněslužby delegáta pojištění CK ve smyslu zákona 159/99 Sb.
Cena nezahrnuje
pobytovou taxu 1.5 € / den / pokoj - platba na místě na recepci
Možné příplatky
cestovní pojištění UNIQA včetně storna a připojištění na Covid a karanténu 62 Kč/osoba/den
Počasí
Řecko je nejjižněji zasahující evropský stát. Počasí na poloostrově Chalkidiki je typické středozemní s horkými a suchými léty a mírnými, převážně deštivými zimami. Vzhledem k severnější poloze jsou teploty celkově trochu nižší a rozdíly mezi maximem a minimem jsou větší. Například v letních měsících dosahují průměrné teploty přes 30ºC, v lednu a únoru je průměrná nejnižší teplota jen 1 ºC. Stejně tak jsou větší rozdíly mezi dnem a nocí. Letní počasí v Řecku se dá charakterizovat slovy „horko a jasno“. Pokud v létě prší, jedná se převážně o odpolední bouřku, která trvá maximálně několik hodin a osvěží vzduch. Delší období deště v Řecku v létě téměř neexistuje. Statistiky uvádějí cca 300 slunečních dní v roce. Například v létě roku 2021 bylo přes noc 31ºC a přes den až 42 ºC.Nejkrásnější je Chalkidiki na jaře, kdy vše kvete a vzduch je prosycen krásnou vůní a ještě není oblast plná turistů. Daní za to je však poněkud studenější moře a chladnější teploty ve večerních hodinách.
Poznámka
Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na chybu publikovaných cen či termínů. Závazná pro CK i kupujícího je pouze cena uvedena ve SMLOUVĚ O ZÁJEZDU potvrzená pracovníkem CK!

Podobné zájezdy

Hotel Stefani ***

destinace: Řecko, Chalkidiki, Sarti

termín:31.05. (St) - 10.06. (So) 2023 (11 dní, 10 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Bratislava

strava: Snídaně

Hotel Stefani
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: APOLLON, s.r.o. IČO: 29226996
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...