Svět v detailech | Vaše vysněná dovolená v Řecku

Hotel Eagles Palace ****

kufr pdf

Termín:06.05. (So) - 13.05. (So) 2023

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:411136

Doprava:Letecky

Odletové místo:Katowice

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 19 664 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
Popis hotelu

Poloha
Hotel Eagles Palace
se nachází uprostřed svěží zahrady v malebné vesničce Ouranoupolis na poloostrově Chalkidiki v severním Řecku. Malebná vesnice Ouranoupoli je vzdálená 4,5 km. Mezinárodní letiště v Soluni je vzdáleno 90 minut jízdy od hotelu.

Pláž
Jedna z nejlepších pláží v Řecku - soukromá, zlatá, písčitá s křišťálově modrou vodou. Pláž je oceněná Modrou vlajkou.

Vybavení
Recepce 24h, lobby, výtahy, 2 restaurace, kavárna, koktejlový bar, plážový bar, vyhřívaný sladkovodní bazén, dětský bazén, plně vybavené centrum vodních sportů a potápění (certifikát PADI), zahrada s olivovníky, palmami a borovicemi , krásné květiny a bylinky, obchůdek s mezinárodním tiskem, parkoviště.

Pokoje
Hotel nabízí různé typy luxusních pokojů.
Elegantní pokoje typu Superior s výhledem na moře jsou vybaveny klimatizací, manželskou postelí nebo oddělenými postelemi, satelitním TV, trezorem, plážovými osuškami, vysoušečem vlasů a mini barem, kávovarem Nespresso.
Pokoj typu Junior suite s výhledem na moře nebo do zahrady (40 m²) je vybaven klimatizací, manželskou postelí nebo oddělenými postelemi, satelitním TV, trezorem, měkkými župany, pantoflemi a plážovými osuškami, vysoušečem vlasů, ​​kávovarem, nádobou na led , mini HiFi stereo, mini bar, balkon nebo terasa.
Pokoj typu Junior suite s výhledem na moře se soukromým jacuzzi (45 m²) je vybaven klimatizací, manželským lůžkem, satelitním TV, trezorem, plyšovými župany, pantoflemi a plážovými osuškami, vysoušečem vlasů, ​​mini barem, kávovarem na espresso, nádobou na led, mini stereo HiFi, trezorem, samostatnou sprchovou kabinou v mramorové vaně a velká terasa s lehátky.

Strava
Snídaně a večeře formou bufetu.

Sport a zábava
Ve večerních hodinách živá hudba v baru. Vyhřívaný sladkovodní bazén, SPA centrum a tenisový kurt, fitness s nejnovějším vybavením Nautilus a Powerplate. Hosté mohou také relaxovat ve vířivce, sauně nebo krytém bazénu. Hotel má centrum vodních sportů, které poskytuje potřebné vybavení pro potápění, vodní lyžování nebo windsurfing. Pro děti - miniklub (od 4 měsíců do 12 let) od 10:00 do 18:00 - šest dní v týdnu od úterý do neděle a dětské hřiště.

Internet
Přístup k internetu Wi-Fi v celém hotelu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
https://www.eaglespalace.gr

Náš názor
Je to ideální místo, pokud hledáte klidné místo k relaxaci. Teplé slunce, mořská atmosféra, krásná vesnice Ouranoupolis vytváří úžasnou kombinaci, která vytváří nezapomenutelný zážitek. Hotel je známý pro prvotřídní služby a krásné, luxusní pokoje.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště CK 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery: letiště-hotel-letiště, ubytování: 7, 10, 11 nebo 14 nocí v hotelu (v případě zájezdu na 11 dní = 10 nocí v hotelu - odlet ve středu/přílet v sobotu, v případě zájezdu na 12 dní = 11 nocí v hotelu - odlet v sobotu/přílet ve středu), stravování podle popisu hotelu, služby polsky mluvícího delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje. 
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše závisí na standardu hotelu a pohybuje se od 0,5 - 4 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.
 

Jiné

CHALKIDIKI - obecné informace

Čas
+ 1 hodina oproti českému času.

Úřední jazyk
Řečtina.

Měna
EUR - Euro. Můžete platit kreditní kartou a vybírat z bankomatů. V turistických destinacích je spousta míst kde můžete směnit USD.

Spropitné
Je vhodné nechávat drobný obnos jako spropitné. Zejména to platí pro řidiče na fakultativních výletech a číšníky v restauracích. Někdy se může stát, že spropitné je již připočteno k ceně.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; voda 1l - 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR, káva v kavárně od 1 EUR.

Pošta
Poštovní známka na pohlednici stojí 0,50 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Elektrické napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty lze zakoupit v obchodech a stáncích nedaleko veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 5 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

Poloostrov Chalkidiki
Nachází se na východ od města Soluň a je jednou z největších atrakcí této části Řecka. Tvar poloostrova je podobný trojzubci a sestává ze tří částí: Kassandra, Sithonia a Athos. Na Chalkidiki je 500 km písečných pláží, piniové lesy, skalnaté útesy a nejtajemnější kláštery - republika pravoslavných mnichů na hoře Athos, které můžou být viděny pouze z pobřeží.

Nea Potidea
Tato malebná vesnička je skvělým výchozím bodem. Atrakcí jsou zbytky zdí ze 6. století před naším letopočtem, průplav o délce 1250 m spojující záliv s pevninou, zátoky Thermaikos a Toroneos, stejně jako tradiční taverny servírující pokrmy z ryb a mořských plodů a písečné pláže.

Chanioti
Jedno z nejkrásnějších turistických středisek v Chalkidiki. Ideální pro dovolenou s rodinou nebo dovolenou ve dvou. Pěkná pláž s bílým pískem je centrem zábavy během dne a večerní život se koncentruje kolem hlavního náměstí a přilehlých ulic.

Pefkochori
Centrem letoviska Pefkochori je pláž a nábřežní promenády, nabízí řadu aktivit během dne i večer. Ideální pro mladé lidi, kteří mají rádi na dovolené zábavu.

Paliouri
Klidné místo, které si stále zachovává tradiční styl života svých obyvatel. Dokonalý výběr pro rodiny s dětmi a pro ty, kteří hledají klidný odpočinek. Tady je možno prožít skutečné řecké prázdniny, daleko od hlučných středisek.

Odlety: Varšava, Katovice, Vratislav, Gdaňsk a Poznaň. Sraz u stanoviště CK 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Výlety v okolí

FAKULTATIVNÍ VÝLETY (ceny jsou orientační, bez vstupenek)

Plavba na Svatou horu Athos - cena cca 50 EUR
Fascinující výlet kočárem do nepřístupné, mystické pravoslavné republiky. Tato  v celosvětovém měřítku unikátní autonomní republika vznikla v desátém století a dodnes v ní panují středověké obyčeje, bez elektřiny, asfaltových silnic a jiných výdobytků moderní doby. 20 klášterů postavených ve stylu sakrální byzantské architektury obývá v současné době 2500 mnichů. Bratři z Agion Oros stále používají juliánský kalendář a a hodiny měří podle byzantského času. Zákaz vstupu pro ženy byl formován císařským ediktem v roce 1045, nazývaným Avaton. Výlet lodí podél západní části Athosu je vynikající příležitostí uvidět nedostupné pevnosti pravoslavného kostela. Během výletu můžete relaxovat, opalovat se a bavit na palubě při řeckých i světových hitech.

SOLUŇ - cena cca 36 EUR (výlet je organizován mimo sezónu)
Celodenní výlet do hlavního města řecké Makedonie, druhého největšího města v Řecku. Bylo založeno králem makedonským Kassandrosem v roce 315 před naším letopočtem a již více než 2300 let představuje jedinečnou příležitost seznámit se s památkami města.Tady můžete najít stopy Cicera, apoštola Pavla, Cyrila a Metoděje, dále pozůstatky antického světa z období rozkvětu makedonské říše. Pro znalce byzantského umění se Soluň jeví jako skutečná "země zaslíbená". Orientální bazar, Galeriosův Vítězný oblouk, středověké opevnění s panoramatickým výhledem na záliv Thermaikos, pobřežní bulvár s bílou věží a přilehlé archeologické muzeum jsou místa, která zanechají nezapomenutelný dojem. Po prohlídce možnost nákupu v obchodech.

METEORY - cena cca 57 EUR
Meteory - "skály zavěšené v nebi." Toto místo bylo označeno jako osmý div světa a je mnohými považováno za nejpozoruhodnější místo v Řecku.Trasa vede podél masivu Olymp - bájného sídla bohů a opěvované starověkými básníky údolí Tempe (Tembi). Unikátní skalní útvar tvořený monolitickými bloky, až několik set metrů vysokými, na kterých středověcí mniši stavěli své kláštery. V šesti dodnes činných klášterech můžete obdivovat fresky - např. Teofanesa z Kréty, historické ikony, pergameny buly, knihy balkánských králů, liturgické nádoby a poznávat tajemství každodenního života mnichů z 12.-16. století. Během volného času ve městě Kalambaka bude možnost zakoupit suvenýry a ochutnat chutné místní pokrmy.

ZÁLIV TORONEOS - cena cca 38 EUR
Výletní plavbu lodí začneme v obci Pefkochori ve smaragdových vodách zálivu Toroneos. Malebné zátoky, skryté pláže a křišťálově čisté vody v moři budou skvělou příležitostí ke koupání. Během cesty se zastavíme na tajemné neobydlené "želví pláži" a navštívíme město Neos Marmaras, kde bude možnost ochutnat mořské plody a nakupování v mnoha obchodech se suvenýry. Plavba slibuje mnoho estetických dojmů, dobrou zábavu a atmosféru umocněnou řeckou hudbou.

DIVOKÁ SITHONIA - cena cca 40 EUR
Vychutnejte si výlet do druhého prstu Chalkidiki - divoké a sladké Sithonie! Připravte se na návštěvu tajemné a zapomenuté vesnice duchů na kopci - Parthenonas, ochutnávka chalkidického medu, krásné výhledy a opalování na dlouhých, širokých písčitých karibských plážích Sithonie! Po cestě navštívíme také slavnou Afitos - balkon Chalkdiki s promenádou na útesu!

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů. Výlety jsou komentovány v polském jazyce (při dosažení minimálního počtu 15- 20 účastníků, v závislosti na výletu). Jejich organizátorem není CK, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb. Sestavuje také jejich program, ceny a termíny odjezdů. Delegát je pouze zprostředkovatelem fakultativních výletů. Není možnost platby kreditní kartou.

TripAdvisor Cestovatelské recenze

1. z 8 hotelů v Ouranoupolis

Vynikající
1092
Velmi dobré
290
Průměrné
88
Špatné
29
Příšerné
12
Umístění
Kvalita spánku
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
Orelský palác
Krásný hotel v krásném prostředí. Ideální pro relaxační dovolenou. Myslel jsem, že nápoje byly drahé. pokud počasí není příliš dobré, není mnoho míst k návštěvě. Žádná místa pro chodce. Užili si... celá recenze s možností překladu
Camper744634, 06:44 11.11.2019
Vynikající zážitek
Pláž byla neuvěřitelná - klidná (samostatná tichá zóna pro děti bez dětí), písčitá a s volacím tlačítkem pod každým deštníkem. Personál byl také tak přátelský a ochotný, vyhověl různým požadavkům... celá recenze s možností překladu
marcS2103IQ, 22:36 10.11.2019
Nádherný!
Zase jsem si užil pobyt s vámi. Dokonce i jako jeden člověk jsem se cítil pohodlně a na jednu sekundu jsem se nenudil. Nabízí se mnoho aktivit. Můžete si vybrat mezi klidnou nebo rušnou pláží a západ... celá recenze s možností překladu
Getaway668272, 23:15 07.11.2019

Podobné zájezdy

Hotel Eagles Palace ****

destinace: Řecko, Chalkidiki, Ouranoupolis

termín:06.05. (So) - 13.05. (So) 2023 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Katowice

strava: Snídaně

Hotel Eagles Palace
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Rainbow tours IČO: 26859220
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...