Svět v detailech | Vaše vysněná dovolená v Řecku

Vila Vasilis

kufr pdf

Termín:23.09. (So) - 30.09. (So) 2023

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:503497

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 4 990 Kč

Poloha
Zrekonstruovaná vila se nachází v klidnější části letoviska jen 80 m od oblázkovo-písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. U vily najdete minimarket, beach bar a plážovou restauraci s lehátky a slunečníky za konzumaci. Na pláži jsou také k dispozici sprchy se sladkou vodou a převlékárny. Vila je obklopena prostornou uzavřenou zahradou s venkovním posezením a možností grilování. Od centra letoviska je vzdálená 500 m. Centrum nabízí řadu taveren, fastfoodů, pizzerie, pekárnen, supermarketů a obchůdků se suvenýry a oblečením. Doporučujeme pro všechny věkové kategorie. Kapacita: 8x studio pro 2-3 osoby, 1x studio pro 4 osoby a 1x apartmán pro 4 osoby.
Ubytování
studia pro 2 - 4 osoby (1 postel šířka 140 cm a 1 postel šířka 90 cm)apartmán pro 4 osoby se samostatnou ložnicísociální zařízení (WC, sprcha)kuchyňský kout (lednice, varná deska, základní nádobí, varná konvice)Wi-Fi, trezorklimatizace (za poplatek cca 5 €/den)balkon se zahradním nábytkemvšechna studia mají markýzy
Stravování
Vlastní vaření nebo individuální stravování - díky blízkosti místních supermarketů, pekáren a trhů je možné si stravování jednoduše zajistit. Ceny potravin jsou v Řecku obdobné jako u nás. Ovoce a zeleninu pořídíte určitě levněji.
Cena zahrnuje
ubytování ve vybavených studiích či apartmánuspotřebu vody a energieložní prádlo, ručníkyzávěrečný úklidslužby delegátapojištění CK ve smyslu zákona 159/99 Sb.
Cena nezahrnuje
pobytovou taxu 0.50 € / den pobytu / studio či apartmán - platba na místě u delegátky
Možné příplatky
Komplexní cestovní pojištění UNIQA včetně storna a připojištění na Covid a karanténu 44 Kč/osoba/den Jednolůžkové studio 430 Kč/noc Klimatizace za příplatek 5 €, trezor za příplatek 1 € - platba na místěPříplatek za studio s výhledem na moře 1.000 Kč/pobyt
Slevy
Dítě do 2 let ubytování zdarma
Počasí
Řecko je nejjižněji zasahující evropský stát. Počasí na poloostrově Chalkidiki je typické středozemní s horkými a suchými léty a mírnými, převážně deštivými zimami. Vzhledem k severnější poloze jsou teploty celkově trochu nižší a rozdíly mezi maximem a minimem jsou větší. Například v letních měsících dosahují průměrné teploty přes 30ºC, v lednu a únoru je průměrná nejnižší teplota jen 1 ºC. Stejně tak jsou větší rozdíly mezi dnem a nocí. Letní počasí v Řecku se dá charakterizovat slovy „horko a jasno“. Pokud v létě prší, jedná se převážně o odpolední bouřku, která trvá maximálně několik hodin a osvěží vzduch. Delší období deště v Řecku v létě téměř neexistuje. Statistiky uvádějí cca 300 slunečních dní v roce. Například v létě roku 2021 bylo přes noc 31ºC a přes den až 42 ºC.Nejkrásnější je Chalkidiki na jaře, kdy vše kvete a vzduch je prosycen krásnou vůní a ještě není oblast plná turistů. Daní za to je však poněkud studenější moře a chladnější teploty ve večerních hodinách.
Poznámka
Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na chybu publikovaných cen či termínů. Závazná pro CK i kupujícího je pouze cena uvedena ve SMLOUVĚ O ZÁJEZDU potvrzená pracovníkem CK!

Podobné zájezdy

Vila Vasilis

destinace: Řecko, Chalkidiki, Nea Vrasna

termín:23.09. (So) - 30.09. (So) 2023 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Bez stravy

Vila Vasilis
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: APOLLON, s.r.o. IČO: 29226996
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...