Svět v detailech | Vaše vysněná dovolená v Řecku

Legoland - zábavný park

kufr pdf

Termín:13.10. (Pá) - 15.10. (Ne) 2023

změnit termín

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

ID hotelu:425680

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 1 490 Kč

Poloha
Co milují děti víc? Zábavu a hry nebo poznání? Na to již našel odpověď J.A. Komenský. Milují poznání formou hry. Tento zájezd se tohoto poznání snaží využít. Spojíme krásu přírody, píle, lidského umu a poznání
Program

1.den
Odjezd ze Znojma v 23.50, Jihlava 01.15, Praha 02.45, Plzeň 04,10. Následuje tranzit přes hraniční přechod Rozvadov do německého Günzburgu.
2. den:
Příjezd do Legolandu kolem 09.30. Ranní občerstvení v autobusu (horký nápoj, croissant, ovocný nápoj) bude jistě příjemným probuzením. A potom nás již čeká celodenní pobyt v Legolandu. Legoland-to je dobrodružný svět plný snů a fantazie, ve kterém si své dobrodružství můžete prožít jako statečný rytíř, krásná princezna, nebezpečný pirát, objevitel, vynálezce či opravdový závodník. Na 50 atrakcí se rozprostírá v osmi tematických světech jako je například Země rytířů, Lego city, Miniland či Země pirátů. Můžete si vypůjčit legolodičku a obeplout malý kanál, na koníku projet dráhou Royal Just symbolizující středověkou bitvu, důlním vozíčkem sjet dráhu Dragon Hunt, na kánojích sjet řeku, kterou hlídá obří lego dinosaurus, zabojovat si v obří vodní bitvě nebo absolvovat projížďku jeepem na Safari. Nechybí ani horské dráhy, jízdy na vlnách, rýžování zlata, krocení ohnivého draka nebo zkoumání žraloků či rejnoků v podvodním světě. V Minilandu jsou z malých lego kostiček postaveny i modely měst a turistických atraktivit. Najdeme zde Benátky, Berlín, Hamburský přístav, Mnichovské letiště, Amsterdam či bavorský zámek Neuschwainstein. Napříč parkem Vás povozí vláček Lego Express a na celý park se Vám naskytne nádherný výhled z padesátimetrové vyhlídkové věže. Navštívit můžete i Lego Factory, ve které se dozvíte o výrobě kostiček. Hromadu atrakcí doplňují obchůdky s legem a všemi možnými suvenýry. O hlad se pak postará několik stánků s občerstvením.
Zpět domů se vydáme ve večerních hodinách (cca ve 20.00).
3.den
Příjezd v nočních hodinách. Plzeň cca 23.30, Praha cca 01.00, Jihlava cca 02.30, Znojmo cca 04.00.
Doprava autokarem - odjezdová místa:
Znojmo, Jihlava, Praha, Plzeň
Poznámka:
Vstupné doporučujeme uhradit v CK ABC předem.
Urychlí se tím nejen Váš vstup do areálu parku, ale rovněž Vám budou platit uvedené skupinové ceny
Nástupní místa
Znojmo, Jihlava, Praha, Plzeň
Cena zahrnuje
dopravu luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými i studenými nápoji, GPS)
1x ranní občerstvení v busu
pojištění CK pro případ úpadku
Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh + připojištění na Covid 180,-/os, pojištění rozšířené (storno, léčebné výlohy, úrazové) + připojištění na Covid 210,-/os.
pokud by došlo k navýšení ceny PHM, oproti předpokládané ceně v kalkulaci zájezdu, byl by účtován v adekvátní výši tzv.palivový příplatek. Nepředpokládá se, že by se jeho výše pohybovala nad 250,- Kč.
U některých památek nutná rezervace vstupů a platba přes online systém, o upřesnění orientačního času a dne prohlídky se klienti dozví vždy v pokynech k odjezdu.
Vstupné do areálu Legolandu:
950,- Kč/ os.: jednotná cena děti í dospělí

Podobné zájezdy

Legoland - zábavný park

destinace: Německo, Poznávací zájezdy - Německo, Německo

termín:13.10. (Pá) - 15.10. (Ne) 2023 (3 dny, 2 noci) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Bez stravy

Legoland - zábavný park
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: ABC - Tours, s.r.o. IČO: 60701986
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...